קמחי נדל"ן

שלום לך וברוכה הבאה,

לאחר שנים של פעילות בענף הנדל"ן והתיווך בעיקר, הבנו מאלפי לקוחותינו שישנו צורך באנשי מקצוע אמינים, מקצועיים שיודעים ללוות עסקאות מתחילתן ועד סופן.

אנו מומחים במכירת נכסים באזור רמת גן גבעתיים, תל אביב, אנו יודעים להגיע מהשלב הראשון של הערכת הנכס, בדיקה מעמיקה במסמכים של הנכס, שיווק הנכס, מו"מ מקצועי שמגיע עד לכדי חתימת חוזה. אנו מאמינים שמכירת נכס צריכה להיות מהנה וחווייתית לצרכן, מאחר ולרוב מדובר בעסקה הגדולה ביותר בחיים. הצוות של 'קמחי נדל"ן' מקפיד ליצור חוויה חיובית בתהליך המכירה/קניה/השכרה.

אנו מכירים היטב את רוב העסקאות שנעשו בשנים האחרונות ברמת גן גבעתיים ותל אביב והיינו מעורבים בהרבה מהם. אנו תמיד נשארים מעודכנים הן בעסקאות והן ברגולציה, וזאת על מנת לאפשר לכם את השירות והמידע האמינים והמקצועיים ביותר.

בברכה, נועם קמחי,בעלים

נועם קמחי, מומחה נדל"ן ובעלים

מתווך נדל"ן, סיימתי את לימודי השמאות מקרקעין. ייסדתי את החברה מתוך חזון לשנות את חוויית המכירה והקנייה של נכסים ולהפוך אותה לנעימה, חיובית ופשוטה יותר 

תחומי התמחות

הסוכנים שלנו

נועם קמחי

בעלים של קמחי נדל"ן מומחה נדל"ן באזור ר"ג גבעתיים ות"א. מאחורי מאות עסקאות שהובלתי מהתחלה ועד סופם, מומחה בשיווק ומשא ומתן מתקדם, לצד מקצועיות גבוה, BA במנהל עסקים וסיימתי שמאות מקרקעין בטכניון. כשבוחרים לעשות עסקת נדלן אני בטוח שתרצו שיהיה מישהו כמנוי לצדכם.

אליאב גדעוני

מתווך במלוא מובן המילה עובד מתוך אמונה לספק את הצרכים של הלקוחות שלי, בין אם בקניה ובין עם מכירה גמיש מחשבתית בשביל להוביל אתכם בצורה הטובה ביותר לעסקה הנכונה לכם וכל זה ללא מאמץ מצידכם. מתווך שמקיף לכם את כל ההעסקה. מהצעד הראשון ועד האחרון וכל זאת בשקיפות, אמינות, ומקצועיות. חדור מטרה לתת לכם את הטוב ביותר בשבילכם.

ענבל טרגן

מתווכת אנרגטית שאפתנית ומלאת שמחת חיים. מאמינה שכל מה שמוחו של אדם יכול לקבל ולהאמין הוא גם יכול להשיג. המוטו שלי : תהיה השינוי שאתה מקווה לראות בעולם.

אורן חלפון

בעל ניסיון של 30 שנים במכירות ו- 10 שנים בתחום תיווך נדל"ן. מומחה בבתי ודירות יוקרה באזור רמת גן גבעתיים וקרית אונו. בעל קשרים מרובים עם לקוחות פוטנציאלים. מומחיות נוספת היא בתחום המסחרי. תכונות בולטות- יחס אישי וחם, חשיבה יצירתית וחתירה ליצירת עסקה. .

.

דילוג לתוכן