תיווך דירות בתל אביב – מה צריך לדעת לפני?

tel-aviv_real-estate

ישנם לא מעט משרדי תיווך דירות בתל אביב. זאת, מכיוון שלא במקרה ישנה כמות מסיבית של פעילות נדל נית בעיר תל אביב – העיר המרכזית ביותר בארץ.

תל אביב, בניגוד לערים אחרות, מאופיינת בחלוקת אזורים יותר ברורה ומוגדרת. עובדה זו, מאפשרת גישה יותר מסכמת בעת מציאת משרד תיווך רלוונטי.

הנתון הראשון שיש להתייחס אליו בעת מציאת משרד תיווך דירות בתל אביב הינו האזור המבוקש.

אם מדובר על השאיפה למצוא נכס בצפון תל אביב, אז הברירה הטבעית תהיה משרד תיווך המתמחה באזור צפון תל אביב.

דרך פשוטה לבדוק את מומחיות המשרד באזורים מסוימים תהיה לבקש מידע אודות מאגר הנכסים של משרד התיווך. לצד זאת, יש להתייחס לעובדה שמיקום המשרד, משדר במובן מסוים את אזור המומחיות של המשרד.

 

תיווך דירות בתל אביב ברמה מקצועית גבוהה

גם את רמת המקצועיות של המשרד ניתן לזהות מצד מאגר הנכסים שברשותו. המסקנה הטבעית היא, שאם מספר לא מועט של לקוחות (מוכרים/קונים) בחרו במשרד תיווך ספציפי מסוים, יש לכך סיבה הגיונית. 

לרוב, משרד תיווך ראוי לשמו, קונה לעצמו את שמו הטוב לאחר מספר לא מבוטל של עסקאות נדל”ן מוצלחות. לכן, מן הראוי להפנים עובדה זו בעת בחירת משרד תיווך בתל אביב. 

מוניטין בתחום הנדל”ן הינו תוצאה של עבודה מרובת שנים והצלחות מרובות בשטח.

 

מה צריך לדעת לפני שסוגרים עסקת נדלן בתל אביב

סוכן נדל”ן בתל אביב חייב להיות בקיא בכל החוקים הרלוונטיים לביצוע עסקאות בעיר תל אביב.

זאת, מכיוון שישנם חוקים בתחום הנדל”ן שהם רלוונטיים לנכסים באזורים יוקרתיים כמו תל אביב, אך לא רלוונטיים לנכסים בערים אחרות.

מדובר על חוקי מס שונים, אך לא רק. אם נסכם את נושא חוקי הנדל”ן הרלוונטיים לעיר תל אביב, נציין שכדאי להיכנס לעסקת נדל”ן בעיר תל אביב אך ורק עם ליווי של גורם מומחה ואמין.

פרטים טכניים אודות הנכס, או פרטים קריטיים בנושא מס שבח ופרטים נוספים אחרים, חייבים להיות מוצגים באופן שקוף לשני הצדדים לפני כל רכישה/מכירה של נכס נדל ני – במיוחד כשמדובר על נכס נדל ני בעיר תל אביב.

גורם מומחה כמו משרד תיווך דירות בתל אביב יסייע בביצוע עסקה שהיא מובנת לכל הצדדים לפני חתימת חוזה כלשהו.

 

תועלת מול עלות של שירותי תיווך בתל אביב

כמובן שישנה עלות מסוימת לשירותי תיווך. עלות המסתכמת בסכומים משמעותיים – במיוחד כשמדברים על רכישות המתבצעות בעיר יוקרתית כמו תל אביב.

אך מנגד, עלות של חסרים בגישה מקצועית לעסקת נדל”ן מהווה סיכון שלא מתקבל על הדעת.

לכן, יש לשקול ברצינות את התועלות של שירותי תיווך מקצועיים מגוף מוסמך ומומחה, אל מול החיסכון הדי רשלני של הימנעות מרמת מקצועיות מיטבית בכל הנוגע לגורם המלווה אתכם בעסקת הנדל”ן העומדת על הפרק.

לצד היתרון הנ”ל, התועלות של ביצוע עסקאות נדל”ן תוך הסתייעות במשרד תיווך דירות מקצועי, מתבטאות גם במידע בנושאים כמו, התפתחות עתידית של הנכס – (אזור הנכס), ייעוץ בנוגע לאפשרויות רכישה ותנאי משכנתאות, ועוד סיוע שיכול לחסוך ללקוח הרבה מאוד כסף וזמן יקר ערך.

כמו שהזכרנו קודם לכן, הצורך להיות מודע לכל הפרטים ברכישת נדל”ן הוא קריטי. בכלל זה, מדובר גם על פרטים הנוגעים למכירת הנכס בעתיד.

פנייה לגורם מתווך תעזור להבהיר את כדאיות העסקה במונחים יותר קונקרטיים. זאת , תוך כדי התחשבות בחישובי מס שונים כמו, היטל השבחה לעירייה וכו.

ניתן לסכם שבטווחים הקרובים והרחוקים כאחד, הסתייעות בליווי של משרד תיווך מקצועי תהיה משתלמת יותר!

 

 

 

שלח לחבר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן