נכס פרטי למכירה

קמחי נדל”ן מומחים בקניה ומכירה של נכסים פרטים דירות סטנדרטיות, דירות יוקרה, בתים פרטיים, פנטהאוז וכל נכס שמשמש לצורכי מגורים או השקעה. אנו פועלים שיהיו לנו מגוון נכסים שיענו לצרכיהם של כל קהל לקוחותינו.

בחרו איזור מהרשימה או חפשו

🤩למכירה! פנטהאוז מטריף על כל הקומה, בשכונה הכי מתפתחת בגבעתיים🤩

למכירה! דירת 2 חד’ ברמת עמידר ברמת גן

למכירה! דירת 2 חד’ בשכונת רמב”ם המבוקשת בגבעתיים

חיפשתם דירת 4 חדרים בשכונת ארלוזרוב בגבעתיים? כי יש לנו אחת😏

🤩למכירה! נכס מהמם בעל 5 חד’ בשכונה וברחוב הכי מבוקש בגבעתיים🤩

למכירה ! דירת 5 חד’ במתחם הסיטי המבוקש בגבעתיים

רוצים לראות מהדירה שלכם את פארק הירקון?🤩🏞️

😍למכירה! ברחוב הכי נחשק בגבעתיים דירת 3 חדרים בשכונת ארלוזרוב בגבעתיים😍

למכירה! דירת 3 חד’ גדולה בשכונת הראשונים ברמת גן🙋‍♀️🙋‍♂️

למכירה דירה ברמת גן

מי שמחפש לקנות דירה באזור גוש דן, רמת גן, תל אביב או גבעתיים ישמח מאד אם העיניים שלו יגלו מודעה שמתחילה במילים למכירה דירה ברמת גן. מדובר באזור מבוקש מאד שלא פשוט בו למצוא דירות למכירה וחלק גדול מאד מהאזור הזה הוא אזור צפוף עם בנייה ישנה ולכן לא בכל הערים מתקיימת תחלופה של דירות בקצב משביע רצון. מדובר גם באזור הכי מבוקש בארץ בזכות היותו הלב הפועם ומרכז העסקים והמסחר. אינספור אנשים מתגוררים כאן, לומדים כאן או גרים כאן כי הם אוהבים את האנרגיות של תל אביב, של הקרבה לים ושל האקשן האמיתי. כאן הכל קורה.

איך יודעים מתי מתפנה למכירה דירה ברמת גן?

מי שמחפש דירה ברמת גן, גבעתיים או תל אביב חייב להיות כל הזמן עם האצבע על הדופק אחרת יפספס הזדמנויות שלא יחזרו על עצמן. לפעמים מודעות של למכירה דירה ברמת גן מופיעות ברשת האינטרנט או על גבי לוחות המודעות לפרקי זמן קצרים בלבד והיא נתפסת עוד לפני שמישהו מספיק לברר פרטים או להבין לעומק במה מדובר. יש לא מעט מקרים שבהם ידיעות על דירות שמתפנות עוברות מפה לאוזן וכך אם לא מכירים מישהו שמתגורר ברמת גן אין הרבה סיכוי לדעת על הדירות שמתפנות וצריך למצוא דרך אחרת לפעול.

היתרונות הרבים של מגורים ברמת גן

אין ספק שרמת גן היא עיר נהדרת לחיות בה לטווח קצר או ארוך כאחד. היא קרובה לתל אביב ולמרכזי העסקים ומקומות העבודה, יש בה רשת נוחה מאד של תחבורה ציבורית שמקלה על ההגעה ממקום למקום, יש בה אוכלוסייה מעורבת ומגוונת של כל הגילאים וכל המצבים המשפחתיים ויש לה היסטוריה מרשימה ומורשת מעניינת מאד. יש לה את האזורים הוותיקים שמעוררים זיכרונות בקרב מי שגדל בה או מכיר אותה ויש את פינות החמד הקסומות שנעים לשבת בהן.
מחפשים דירה ברמת גן? אל תעשו את זה לבד! פנו אל קימחי נדל”ן וקבלו ליווי מקצוע וצמוד שמתאים לכם בדיוק לאורך כל התהליך של קניית הדירה.

דירה ברמת גן למכירה

אין זה פשוט לחפש ולמצוא דירה היום, בעיקר לא דירות למכירה. מכירי הנכסים גבוהים מאד ובאזורים המבוקשים יותר, כמו אזור המרכז וגוש דן בפרט אפשר אפילו לומר שהמחירים מרקיעי שחקים בשל הביקוש הרב למגורים באזור זה. יחד עם זאת, יש מי שהממון מצוי בכיסו ובשל כך הוא לא יוותר על הרצון או הצורך לחפש ולמצוא דירה ברמת גן למכירה. הוא יבחן את לוחות המודעות בעיר, יגלוש באתרי אינטרנט שמתעסקים בנדל”ן ובדירות ויפנה אל מתווכים מוסמכים ומומלצים בעיר. גם אם זה יהיה קשה או ארוך – בסופו של דבר תימצא עבורו הדירה המתאימה לו ביותר.

מה התהליך של חיפוש דירה ברמת גן למכירה?

מי שמקבל את ההחלטה לחפש דירה ברמת גן למכירה יתחיל מאתרי אינטרנט שעוסקים בנדל”ן, קבוצות בפייסבוק או אתרי אינטרנט של מתווכים ומשרדי נדל”ן. חשוב מאד להכיר את העיר ואת השכונות והאזורים השונים על מנת לדעת איפה מעדיפים יותר או פחות שתהיה ממוקמת הדירה. ברגע שמוצאים מודעה או פרסום אודות דירה שעשויה להיות רלוונטית מומלץ ליצור קשר באופן מיידי עם מי שפרסם אותה, שכן דירות טובות ואטרקטיביות יכולות להיחטף מאד מהר ולכן לא מומלץ להמתין או להתעכב. חשוב להגיע לראות את הדירה ולהתרשם מהסביבה שלה ואט אט לבסוף מוצאים את הדירה הנכונה, המתאימה והאהובה ביותר.

החשיבות של חיפוש מושכל אחר דירה

חיפוש אחר דירה ברמת גן למכירה עלול להיות מפרך, ארוך וקשה ולכן חשוב לנסות ככל האפשר להפוך אותו לפשוט וקל יותר. פנייה אל משרד נדל”ן יכולה לחסוך למחפש הרבה מאד זמן ואנרגיות וכיום יותר ויותר אנשים מבינים את היתרון שיש למתווכים ומעדיפים שהם יעשו עבורם את העבודה. החוכמה האמיתית של המתווך היא להתאים למי שמחפש את הדירה שתתאים לו ולדרישות שלו ובכך הוא יקנה את עולמו ויהפוך למומלץ על ידי הלקוחות שלו.
קימחי נדל”ן – משרד התיווך שלכם באזור גבעתיים ורמת גן, עם מוניטין מעולים ושירות מצוין לאורך כל התהליך.

רמת גן דירות למכירה

רמת גן דירות למכירה

עם קרוב ל-180,000 תושבים (נכון לסוף 2023), מוקדי בילוי אטרקטיביים, חיי קהילה נעימים וכמה וכמה ריאות ירוקות, אין פלא שהביקוש לנדל”ן ברמת גן נמצא במגמת עלייה. בזכות תנופת ההתפתחות מציעה רמת גן דירות למכירה שמספקות מענה לביקוש. בקמחי נדל”ן יסייעו לכם לאתר את הנכס הנכון עבורכם.

באילו אזורים של רמת גן דירות למכירה הן קנייה חכמה?

* רמת חן – שכונה פסטורלית עם כמה מבתי הספר הטובים ביותר בכל אזור המרכז. בשכונה וילות רבות, וגם בניינים ישנים שעוברים התחדשות עירונית.

* יד לבנים – עוד שכונה שעוברת מתיחת פנים משמעותית. בעבר יד לבנים נחשבה פחות אטרקטיבית למגורים, והדבר בא לידי ביטוי במחירי הדירות (היחסית נמוכים) גם כיום.

* ראשונים – בשנים האחרונות נבנו בשכונה זו מגדלים רבים ובהן דירות חדשות בסטנדרט גבוה. עוד יתרון של שכונת הראשונים הוא הקרבה לתל אביב ולנתיבי איילון.

* הגפן – שכונה סמוכה לציר אבא הלל ובמרחק קצר מצירי תחבורה מרכזיים נוספים. המיקום המרכזי תורם לאטרקטיביות של הדירות בה.

* שיכון ותיקים – שכונה שיש לה נכס משמעותי במיוחד: הקרבה לירקון ולאזורי טבע פתוח ואפילו פראי משהו כמו ראש ציפור. בשכונה זו בתים פרטיים רבים, וכמו בכל רחבי העיר לא מעט פרויקטים של התחדשות עירונית.

* חרוזים – עוד שכונה שנהנית מהקרבה לפארק הירקון. שכונת חרוזים גם קרובה מאוד לנתיבי איילון ולאזור הבורסה, וכמו כן פועל בה בית הספר שנקר.

* רמת אפעל – השכונה שנמצאת בצידו המזרחי של כביש 4 שייכת מבחינה מוניציפלית לרמת גן, נהנית מרמת שירותים עירוניים גבוהה ובנוסף מתאפיינת בצביון מיוחד גם בלב גוש דן.

נכס איכותי במחיר משתלם

בכל השכונות של רמת גן דירות למכירה הן כמובן מוצר יקר (אם כי עדיין זול בשיעור לא מבוטל בהשוואה לתל אביב ואפילו לגבעתיים השכנה). בקמחי נדל”ן מכירים היטב את העיר, על כל אזוריה, ואמונים על הושטת עזרה מועילה במיוחד לכל מי שמחפש או מחפשת ברמת גן נכס איכותי במחיר משתלם. השירות מתאפיין בזמינות גבוהה, ובליווי צמוד וקשוב עד להשלמת עסקה מיטבית.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן