פרוייקטים

קמחי נדל”ן מומחים בשיווק פרוייקטים ונותנים מענה כפול ליזמים ולקוחות פוטנציאלים אנו משווקים את הפרויקט אך גם יש לנו מאגר דירות נוסף בכדי לייצר התאמה מרבית לקהל הלקוחות המתעניינים הכל נמצא תחת קורת גג אחת גם דירות חדשות מהקבלן וגם דירות יד 2.

פשוט שיטת ההצלחה שלנו

01
עבודת שטח ומחקר
הצעד הראשון בתהליך שיווק הפרויקט הוא חקר השוק, הכולל בדיקה מעמיקה של רמות המחירים באזור, התנגדויות הפוטנציאליות ועוד. שלב זה חשוב במיוחד כדי לדייק את הערך המוסך של הפרויקט והלוז שלי. בשלב זה אנו גם מעניקים ליזם סיוע מול שמאי הבנק, בבניית מחירון הדירות מול ערך השוק, משלב המכירה המוקדמת ועד לשלבי המכירה האחרונים, בעזרת דוח עסקאות שנעשו באזור ובעזרת הסוכנים המיומנים שמכירים את כלל העסקאות שנעשו בתקופה האחרונה.
02
בניית תכנית ששיווק הפרויקט
אנו בונים את התכונית השיווקית שתביא להצלחה מרבית ליזם ולנו. התוכנית מתייחסת לנושאים בגדון עלויות השיווק והפרסום, משרדי המכירות, צוות המכירות המתאים ביותר לפרויקט, יעדי המכירה ולוחות זמנים, צ״ל אופי ובסוג הפרסום ועוד.
03
מיתוג
אנו בונים בשיתוך היזם והאדריכל את המפרט, מאפייני הבניין ותמהיל הדירות הנכונים ביותר להצלחת הפרויקט, ואז מתפנים לעטיפה החיצונית – מיתוג הפרויקט. מתוך הבת הרוכש העתידי והאופן בו הוא רוצה שיגישו לו את המוצר, אנו מחברים את היזם עם חברות מיתוג המובילות במשק, חברות הדמיהֿ צילומי אווירי, תצלומי אוויר ועוד.
04
פרסום
פרסום במגוון רחב של ערוצים: אתרי פרסום המובילים (יד ראשונה, מדלן, OnMap), רשתות חברתיות (פייסבוק ואינסטגרם ממומן ואורגני(, קידום בגוגל, ובערוצי פרסום ״קלאסיים״ כגון שילוט על הבניין ובמשרד המכירות שלנו, שילוט במחוונים ברחבי העיר ופרסום בעיתונות הכתובה. בנוסף אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם כל משרדי התיווך בעיר, דבר המאפשר להגדיל באופן משמעותי את קהל הלקוחות אליו ניתן לשווק את הפרויקט. מעבר לערוצי שיווק אלו, המשרד שלנו מונה כ-10 סוכנים מנוסים הבקיאים במכירת דירות יד ראשונה ויד שנייה. אנחנו אוספים את כל הלידים במערכת CRM BMBY ויודעים לדוור להם בעת הצורך.
05
מכירות
בסיום עבודת המיתוג, בשונה מחברות שיווק רבות אני לא מעבירים את הפרויקט לידיהם של אנשי מכירות חיצוניים, אלא תהליך המכירה ואף הוא נשאר בידי הסוכנים שלנו. הפרויקט נשאר אצלנו ואצל הסוכנים שלנו. אנחנו מתחייבים לכם לזמינות 100% מזמננו לפרויקט ובכך אנו נותנים לכם את היכולת להתפנות לפרויקטים אחרים שלכם. במסגרת תהליך לדמית הפרויקט אנו בשת״פ אתכם ללמוד את השפה שלכם ואת הדרך בה אתם ואנו נרצה להעביר את הדברים לרוכשים פוטנציאליים. לאחר תהליך חפיפה מעמיק אנו נעבור גם על שיטות עבודה יסודיות הכוללת מסמכי שאלות – תשובות, תסריטי שיחה, פרזנטציית פגישה וגלים לטיפול בהתנגדויות. אנו נמצאים איתכם בקשר יומיומי ישיר ומהווים בשבילכם חוט מקשר בין כל הגורמים עד לסגירה מושלמת של כל מכירה שבה אנו מתחייבים להשיג לגם את המחיר הגבוה ביותר, ובעת הצורך לעדכון מחיר בזמן אמת במידה והנכס עלה.
06
סגירת עסקה
לאחר מאות עסקאות שנסגרו דרך משרדנו, אחוז הסגירה שלנו גבוה יותר. המשרד שלנו מומחה במשא ומתן ויודע לפשר על עשרות ומאות אלפי שקלים ועל ידי כך לגרום לקונה להבין שהוא עסקה טובה במיוחד. אנו מכירים את נושא החוק המכר על בוריו, אנו מיומנים בלווי הרוכש החל משלב אפיון הלקוח בפגישת במכירה, דרך רישום הלקוח והחתמתו על טופס בקשה לרישום, ועד לליווי המו״מ המשפטי מול עורכי הדין של הרוכש והיזם – עד לסגירת העסקה והחתימה על חוזה המכר. המשרד שלנו משמש לכם ולרוכשים כ One stop shop. אנו נותנים מעטפת 360 מעלות של כל אנשי השירות שיכולים לתרום לסגירת העסקה.

✨התקדמו לחווית מגורים בסטנדרט גבוה בפרוייקט המגורים החדש שלנו בשכונת עליות רמת גן!✨ 

למכירה בפרוייקט חדש! בשכונת הראשונים רמת גן 📍

למכירה בפרוייקט חדש! בשכונת תל יהודה רמת גן 📍

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן