נכס פרטי למכירה

קמחי נדל”ן מומחים בקניה ומכירה של נכסים פרטים דירות סטנדרטיות, דירות יוקרה, בתים פרטיים, פנטהאוז וכל נכס שמשמש לצורכי מגורים או השקעה. אנו פועלים שיהיו לנו מגוון נכסים שיענו לצרכיהם של כל קהל לקוחותינו.

בחרו איזור מהרשימה או חפשו

🤩למכירה! פנטהאוז מטריף על כל הקומה, בשכונה הכי מתפתחת בגבעתיים🤩

למכירה! דירת 2 חד’ ברמת עמידר ברמת גן

למכירה! דירת 2 חד’ בשכונת רמב”ם המבוקשת בגבעתיים

חיפשתם דירת 4 חדרים בשכונת ארלוזרוב בגבעתיים? כי יש לנו אחת😏

🤩למכירה! נכס מהמם בעל 5 חד’ בשכונה וברחוב הכי מבוקש בגבעתיים🤩

למכירה ! דירת 5 חד’ במתחם הסיטי המבוקש בגבעתיים

רוצים לראות מהדירה שלכם את פארק הירקון?🤩🏞️

😍למכירה! ברחוב הכי נחשק בגבעתיים דירת 3 חדרים בשכונת ארלוזרוב בגבעתיים😍

למכירה! דירת 3 חד’ גדולה בשכונת הראשונים ברמת גן🙋‍♀️🙋‍♂️

שיווק פרויקטים

אחד הנושאים החמים ביותר בעולם הנדל”ן הוא שיווק פרויקטים. הכוונה היא לפרויקטים של דיור, כלומר להקמת שכונה של בניינים חדשים כמקשה אחת או שיפוץ של כמה בניינים סמוכים ואכלוס שלהם מחדש. השיווק יכול להיות מבוצע על ידי גורמים שונים מעולם הנדל”ן שיידעו להסביר ללקוחות הפוטנציאליים את המאפיינים הייחודיים של הפרויקט המדובר ויתרה מכך – יידעו למצוא את קהל היעד הנכון והמתאים ביותר שבאמת עשוי להתעניין בפרויקט. עבור כל פרויקט מבוצע תהליך נפרד ואישי של מיתוג, שיווק ומציאת קהל היעד כך שהמטרה הסופית היא כאמור אכלוס מלא ועמידה בשביעות רצון של כלל הדיירים החדשים.

חברה שמתמחה בתחום של שיווק פרויקטים

לא כל אחד יכול להיות מומחה בתחום הספציפי של שיווק פרויקטים וכאשר מדובר בנדל”ן הרי שמדובר באתגר לא קטן. המוצר הוא דירה שהעלות שלה לא נמוכה ולכן תהליך האפיון של קהל היעד חייב להיות מוגדר ומאד מאד מדויק. חקר שוק רחב צריך להתבצע על מנת לוודא שפונים אל האנשים הנכונים ולשפה שבה פונים אליהם גם כן יש חשיבות גבוהה במיוחד. לא רק מומחי נדל”ן מעורבים בתהליך של שיווק הפרויקט אלא גם מומחים בעולם הפרסום והשיווק, מומחים בבניית מיתוג אישי ואנשי מקצוע מעולם הפרסום. על מנת להצליח לשווק פרויקט שיש בו עשרות או לפעמים מאות דירות צריך להצליח למצוא את הדיירים העתידיים.

שיווק פרוייקטים

כשמשרד אחד מציע את כל השירותים

אנשים רבים ממעיטים בערך של משרד תיווך נדל”ן ולא מעלים על דעתם כלל וכלל שמשרד כזה אכן יכול להיות הכתובת שלהם למציאת הדירה הבאה שתהיה המתאימה עבורם ביותר. כאשר פונים אל מתווך נדל”ן אי אפשר לדעת אם הוא לא פועל גם בתחום של שיווק פרויקטים וכך הוא יידע לחשוף את הלקוחות שפונים אליו אל פרויקט שהוא מלווה ואמון על השיווק שלו. כך הוא יכול לעניין אותם בפרויקט בלי שהם בכלל התכוונו לבחון אפשרות כזאת.
קמחי נדל”ן – סוכנות תיווך באזור רמת גן וגבעתיים שמלווה גם לא מעט פרויקטים ומאכלסת בדיירים המתאימים ביותר.

שיווק פרויקטים בנדלן

בכל מקום שמסתכלים אליו או בכל מקום שנוסעים אליו אפשר לראות אינספור פרויקטים של בניית דירות חדשות שנבנים. בישראל אין היצע רחב מאד של דירות ולכן בכל מקום שאפשר ויש בו שטחים פתוחים – חברות הפרויקטים מנצלות כל אפשרות שיש להן כדי להקין פרויקט חדש, נוצץ, כזה שנבנה בסטנדרטים גבוהים ובגימור מושלם. תוך כדי הבנייה יש משימה לא פחות פשוטה והיא שיווק פרויקטים בנדלן, כלומר לדאוג שהדירות יימכרו כולן והרווח יהיה מקסימלי לחברת הבנייה. כל דירה שתעמוד ריקה היא בעיה כלכלית חמורה מאד מבחינת כל הנוגעים בדבר ולכן השיווק של הפרויקט מתחיל בערך באותו הזמן שבו מתחילה הבנייה.

מה זה בעצם אומר שיווק פרויקטים בנדלן?

גם כאשר המנופים פועלים במלוא העוצמה ועדיין לא נבנו כל הקומות של הבניינים – מאמצי השיווק של הדירות מבוצעים בכל הכוח. החברה שאחראית על הפרויקט ומנהלת אותו רוצה לדעת שברגע שהדירות תהיינה מוכנות – אפשר יהיה לאכלס אותן, כלומר שכל העסקאות עבור על הדירות תהיינה סגורות. מכיוון שאין זה פשוט לעבור דירה ולקבל את ההחלטה הרי שצריך לעניין את הקהל ולמצוא את מי שהפרויקט עשוי לעניין אותו מספיק זמן לפני שהדירות מוכנות וזה בדיוק התהליך של שיווק פרויקטים בנדלן שמתבצע במקביל לבנייה וחייב להיות ברמה גבוהה ולהתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים בתחום.

המשמעות של תהליך השיווק

מדובר בתהליך שיש בו כמה וכמה שלבים ואי אפשר לדלג על שום שלב. בנוסף לכך כל שלב חייב להתבצע בהתאמה מלאה לפרויקט הספציפי ולקהל היעד שמנסים לעניין אותו בדירות של הפרויקט. התהליך כולל את איתור קהל היעד הפוטנציאלי, עבודת מחקר לא קלה או פשוטה שקשורה להבנת מחירי השוק ההוגנים לדירות ומציאת הערך המוסף של הפרויקט, מיתוג הפרויקט וכמובן פרסום בשלל הערוצים הקיימים והרלוונטיים. שיווק פרויקטים בנדלן יכלול את המכירות וסגירות העסקאות עד שתימכר הדירה האחרונה בפרויקט.

קמחי נדל”ן – חברה המתמחה באיתור נכסי נדל”ן באזור רמת גן וגבעתיים וליווי ושיווק פרויקטים חדשים של נדל”ן ומגורים.

שיווק פרויקטים למגורים

כאשר רואים פרויקט של בניינים בתהליך של בנייה אפשר להיות בטוחים בדבר אחד – תהליך השיווק האגרסיבי והאינטנסיבי של הדירות כבר החל מזמן, אולי אפילו לפני שהונחו היסודות. שיווק פרויקטים למגורים הוא אתגר לא קטן, בעיקר כיום כאשר מחירי הדיור גבוהים ואנשים שוקלים בכובד ראש את האפשרות להחליף את הדירה שהם מתגוררים בה ולקנות דירה חדשה. השיווק הוא תהליך שחייב להתבצע בנפרד עבור כל פרויקט ופרויקט והוא כולל כמה וכמה שלבים. בתהליך מעורבים לא מעט אנשי מקצוע ממגוון תחומים ויש חשיבות לכל שלב ושלב. בסופו של דבר כל הדירות חייבות להימכר ולא בוחלים באמצעים לשם השגת המטרה.

מה השלבים של תהליך שיווק פרויקטים למגורים?

ברגע שפרויקט יוצא לדרך יש לא מעט עבודה שמתחילה להתבצע במקביל. סקר שוק ועבודת שטח מבוצעים על מנת להבין את הערך המוסף של הדירות הספציפיות האלה, מתגבשים המחירים של הדירות השונות ומחפשים את אנשי השיווק שימצאו את השפה המתאימה לשיווק הפרויקט. מתבצע איתור של קהל היעד, כלומר אפיון מדויק של מי עשוי לצאת נשכר מקניית דירה בפרויקט כך שהשלב הבא הוא מיתוג ויצירת השפה השיווקית שבעזרתה אפשר יהיה לפנות אל קהל היעד. מודעות של שיווק פרויקטים למגורים אפשר יהיה לראות בכל ערוצי השיווק והפרסום הקיימים על מנת לחשוף כמה שיותר קונים פוטנציאליים לעצם קיומו של הפרויקט.

החשיבות של שיווק פרויקטים נכון, מדויק וחכם

כאמור – אף אחד מהמעורבים בפרויקט לא יכול להרשות לעצמו שתישאר אפילו דירה אחת ריקה בפרויקט, שלא תימכר. מכאן שתהליך השיווק חייב להיות ממוקד ומדויק ולהתבצע על ידי מומחים ואנשי מקצוע ממגוון תחומי השיווק והפרסום. כאשר תהליך של שיווק פרויקטים למגורים הקונים הפוטנציאליים יבינו היטב למה כדאי להם לקחת חלק ולהפוך לדיירים בדירה החדשה והם יבינו את היתרונות של המיקום, הגימור, הדירה והמחיר בפרויקט.

קמחי נדל”ן – חברה מקצועית ומנוסה בשיווק פרויקטים ותיווך נדל”ן באזור רמת גן וגבעתיים. כאן תמצאו אנשי מקצוע שיסייעו לכם למצוא את הדירה או הפרויקט שמתאימים לכם בדיוק.

דירה לקניה בתל אביב

תל אביב היא העיר הגדולה ביותר בישראל גם מבחינה גאוגרפית וגם מבחינת גודל האוכלוסייה שבה. אנשים רבים אוהבים לגור בה, להרגיש במרכז העניינים, להרגיש צעירים, ליהנות מהאווירה התוססת שבה ועבור לא מעט היא גם נוחה מאד מבחינת הגעה למקום העבודה. לעומת זאת, למצוא דירה לקניה בתל אביב זו כבר משימה לא פשוטה בכלל ויש מי שיגיד שזה לגמרי לא אפשרי. העיר צפופה מאד, יש בה אינספור תושבים, גם אם מתפנה דירה שתיחשב לטובה וכדאית באזור טוב ומומלץ – סביר להניח שהיא תיחטף או תימכר עוד לפני שתגיע אפילו לפלטפורמות של מכירה או השכרה של דירות.

למה כל כך מסובך למצוא דירה לקניה בתל אביב?

אפשר לומר שזה לא מסובך למצוא את הדירה עצמה, כמו שזה מסובך למצוא דירה שתעמוד בכל הקריטריונים של מי שמחפש – אזור טוב ומבוקש, דירה שמתאימה מבחינת הגודל ומספר החדרים לצרכים והדרישות של מי שמחפש, שהמצה שלה יהיה טוב לכל הפחות וכמובן שעניין החנייה בתל אביב דורש שיח בנפרד. מי שמחפש דירה לקניה בתל אביב לא בהכרח יצליח למצוא בדיוק את מה שהוא מחפש ולכן לא אחת אנשים מתפשרים על קריטריון זה או אחר שחשוב להם. יש לא מעט דירות שמתפרסמות ומיד נחטפות ולכן לא תמיד זה מספיק לעקוב אחרי מודעות או פרסומים אודות דירות.

איך למצוא דירה בתל אביב?

הדרך הטובה ביותר למצוא דירה לקניה בתל אביב (או להשכרה) היא לפנות אל סוכנות תיווך שיש בה אנשי מקצוע שגם מכירים את העיר היטב, גם דואגים שיגיעו אליהם הדירות הטובות באמת והם יוכלו להתאים אותם במדויק לקונים הפוטנציאליים. כך הם יכולים לחסוך לא מעט זמן, כאב ראש וטרחה הם למוכר והן לקונה ולדאוג לעסקאות כדאיות ומתאימות לכל הצדדים. זו הדרך החכמה והנכונה ביותר להתנהל בעת חיפוש דירה בתל אביב.
קמחי נדל”ן – סוכנות תיווך שמתמחה באזור תל אביב, רמת גן וגבעתיים עם ניסיון מקצועי רב והצלחה במציאת הדירה הנכונה והמתאימה עבור כל לקוח.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן