טיפים למכירת הנכס במחיר מקסימלי

123123123

החלטתם למכור את הנכס? מצוין!

ריכזנו עבורכם מספר טיפים חשובים שיעזרו לכם להשיג מחיר מקסימלי:

  1. צילום הנכס – חשוב לצלם את הנכס עם מצלמה טובה בזוויות הנכונות ובאור המתאים. צילום הנכס צריך להיעשות כשהבית מסודר ונקי. הרוכשים הפוטנציאלים מתרשמים מהנכס בעיקר על ידי התמונות ולפיהן מחליטים אם להגיע לנכס או לא להגיע בכלל. תמונות לא טובות יכולות לגרום לזה שתפסידו את הקונה הפוטנציאלי שלכם.
  2. פרסום מגוון ושוטף – לפרסם לפחות בשלוש מדיות שונות (לדוגמה – יד2, מדלן ופייסבוק) כדי להבטיח חשיפה גבוהה יותר לנכס.
  3. תזמון הצגת הנכס – המועד בו את קובעים עם הרוכשים הוא חשוב מאוד; עדיף שיהיה באור יום, בשעות שאתם יודעים שיתרונות הנכס באים לידי ביטוי בצורה טובה יותר. חשוב לקבוע בצורה מרוכזת ושיעלו אחד אחרי שני ולא ביחד.
  4. סידור הנכס – חשוב שהנכס יהיה מסודר ונקי כשמגיעים הרוכשים – חלונות פתוחים או מזגן פועל כאשר יש קיץ. תריסים פתוחים. לא לבשל או לטגן לפני שהרוכשים מגיעים, אפשר להכין עוגה.
  5. יצירת אווירה נעימה – חווית רכישת דירה עלולה להיות מלחיצה כשלעצמה ולכן חשוב מאוד לייצר אווירה חיובית – כשמגיעים רוכשים לקבל אותם בסבר פנים יפות, ולתת להם הרגשה נוחה בביתכם.
  6. בחירת אנשי מקצוע לליווי תהליך המכירה – מומלץ לקחת איש מקצוע (מתווך נדל”ן) אשר יידע לסייע לכם ליישם את הטיפים בצורה מקצועית ויעילה. חשוב שתבחרו מתווכי נדל”ן שתוכלו לסמוך עליהם ושיש להם וותק ונסיון באיזור שבו אתם מוכרים, ובדירות דומות. פעמים רבות מתווכים טובים יבואו לידי ביטוי דווקא בשלבים האחרונים של המכירה – משא ומתן וסגירת העסקה, אך תפקידם ללוות את כל העסקה מ-א’ ועד ת’.
  7. אין הצעת מחיר לא טובה – ברגע שקיבלתם הצעת מחיר על הנכס והמחיר לא מתאים לכם, פשוט תאמרו זאת בצורה נעימה – אל תשברו את הכלים כי אתם לא יודעים מה הסכום שיש לקונה שלכם ויכול להיות שהוא יעלה עוד את המחיר שהוא מציע – תמיד להשאיר דלתות פתוחות.
  8. זה לא נגמר עד שזה לא נחתם – ברגע שסוכם מחיר בין הרוכש למוכר אל תשכחו מהעסקה, תמשיכו ללוות אותה ולהיות קשובים כי זה שלב קריטי שבו עסקאות נופלות. תהיו עם יד על הדופק מול אנשי המקצוע שנתתם את מבטחם בהם ותוודאו שהם דואגים לכל הפרטים.

שלח לחבר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן