משרד תיווך מוביל

תיווך בגבעתיים

המאה ה-21 זכתה לכינוי “עידן המידע”. אנחנו חיים בתקופה שבה יש מידע בהיקף עצום לגבי כל תחום כמעט, נגיש לכולנו. בהתאם אנחנו יכולים לקבל החלטות נכונות בנושאים שונים, אבל במקביל דווקא ריבוי האינפורמציה עלול להקשות על מי שאינו מומחה באמת לראות את התמונה המלאה והמדויקת. בפרט נדרשת בקיאות ספציפית כשמוכרים נכס – פרטי או מסחרי – בגבעתיים. בנקודה זו נכנס לתמונה הידע המקצועי המעמיק של סוכנות תיווך בגבעתיים, ובפרט כשמדובר על סוכנות מובילה כמו קמחי נדל”ן.

למה כדאי למכור נכסים בעזרת תיווך בגבעתיים?

* מינימום טרחה – מכירת דירה (או כל נכס אחר) מחייבת השקעת זמן מרובה: בפרסום הנכס, בשיחות עם מתעניינים כשחלק גדול מהשיחות הן שיחות סרק, בהצגתה של הדירה, בהסברים מפורטים על כל חלק בה ועוד. כשסוכן תיווך מבצע את כל הפעולות האלה עבורכם, נחסכת מכם טרחה מרובה.

* קיצור פרק הזמן עד להשלמת העסקה – מכירת דירה, משרד, חנות וכו’ בגבעתיים עלולה להפוך לתהליך ממושך. בחלק מהמקרים עלול להיווצר לחץ עקב הצורך לממן רכישת דירה אחרת, מה גם שנכס שנמצא על המדף תקופה ארוכה נתפש כבעייתי. עם סוכן נדל”ן מיומן ניתן למצוא רוכשים בפרק זמן קצר.

* מחיר אופטימלי – סוכנות תיווך שמכירה היטב את שוק הנדל”ן בגבעתיים תדע להעמיד את הנכס למכירה במחיר ריאלי. בדרך זו גם מתקצרת הדרך לעסקה וגם מובטחת תמורה הולמת בהתאם למצב הנכס, הלוקיישן המדויק ופרמטרים רלוונטיים נוספים.

היכרות מעמיקה עם העיר ועם שוק הנדל”ן של גבעתיים

סוכנות תיווך בגבעתיים חיה את שוק הנדל”ן בעיר ומכירה כל פינה ופינה בה. זהו בסיס הכרחי לידע מדויק, עדכני ומקיף, ולכן גם לקבלת החלטות אופטימלית ולמכירת כל נכס בתנאים הטובים ביותר האפשריים. ההבטחה של קמחי נדל”ן פשוטה: ליווי צמוד מהרגע הראשון, רגע ההחלטה על העמדת נכס למכירה, ועד לרגע האחרון, כלומר חתימה על חוזה מכר שיעניק לכם תמורה הולמת עבור הנכס שברשותכם. השירות ניתן מתוך יושרה מלאה ובשקיפות מוחלטת, כולל ייעוץ סבלני ללא התחייבות מצדכם.

שלח לחבר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן