שוק הנדל”ן בגבעתיים

גבעתיים דירות למכירה

במשך שנים רבות גבעתיים נתפשה כעיר מנומנמת שאין בה מה לעשות בערב. בעשור השלישי של המאה ה-21 המציאות כבר שונה לגמרי, כשבכל רחבי העיר יש חיי לילה תוססים וזאת לצד משפחות שמגדלות בה ילדים עם איכות חיים נעימה ובמחירים שפויים ביחס לתל אביב. בהתאם יש ברחבי גבעתיים דירות למכירה רבות שמהוות השקעה חכמה, וכדי למצוא אותן כדאי קודם כל להתמקד באזור. קמחי נדל”ן מציעה למכירה נכסים מובחרים בגבעתיים ומסייעת ללקוחותיה למצוא דירה שתניב רווחים נאים במיוחד.

באיזה שכונות של גבעתיים דירות למכירה מהוות השקעה חכמה?

* בורוכוב – השכונה הראשונה של גבעתיים השכילה להתחדש ובמקביל לשמור על אופי כפרי נינוח. זהו אזור אידיאלי למשפחות בזכות מערכת החינוך הטובה והגינות הנעימות, ולכן קל יחסית להשכיר בה דירות, כולל לטווח ארוך למשפחות שמחפשות יציבות.

* שינקין – השכונה השנייה של גבעתיים הייתה במשך שנים רבות מבודדת יחסית, אבל כיום היא נמצא בלב ליבה של העיר. המיקום האטרקטיבי והקרבה למרכזי מסחר ולתחבורה ציבורית הופכים את הנכסים בשינקין לאטרקטיביים מאוד.

* מתחם הסיטי – אזור חדש שמתאפיין בבנייה לגובה רב ובסטנדרטים גבוהים במיוחד. עוד יתרון משמעותי הוא הקרבה לתל אביב, שכן המתחם הזה שוכן במשולש שבין גבעתיים, רמת גן והעיר הגדולה של גוש דן. הקרבה לאיילון מעלה אף היא את ערך הנכסים במתחם.

* רמב”ם – שכונה ותיקה עם אופי בוהמייני ושילוב מוצלח בין מיקום מרכזי לשקט יחסי. בשכונת רמב”ם יש יחסית פחות נכסים, וזוהי עוד סיבה לכך שמדובר בהשקעה חכמה.

* מתחם ההסתדרות – אזור שמתאפיין בשיכוני רכבת מיושנים שעומדים לפני פינוי בינוי בהיקף נרחב. בשנים הקרובות מתחם ההסתדרות, שנמצא בדרום העיר, צפוי לשנות את פניו, וזו נקודת הזמן הנכונה להשקיע בו.

מומחים שעובדים עבורכם

קמחי נדל”ן מציעה כאמור ברחבי גבעתיים דירות למכירה בסטנדרטים גבוהים, ועוד דבר חשוב אפילו יותר: שירות מכל הלב במטרה לעזור לכם למצוא את הנכס הנכון עבורכם. הייעוץ והליווי ניתנים על בסיס ניסיון רחב היקף, ומתוך יכולת מוכחת לסייע לכל אחד ואחת להבין מה הם צריכים ואיך לנצל את ההתפתחות של גבעתיים באופן מיטבי.

שלח לחבר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן