תיווך נכסים ברמה אחרת עם צוות סוכנים המוביל באזור מרכז

real-estate-agency

תיווך נכסים מדויק יותר, מתחיל בראש ובראשונה מקליטה מהירה של צרכי הלקוח, כבר בשיחת ההיכרות הראשונית.

כמובן שמה שמבדיל בין מתווך נכסים מקצועי למתווך שאינו כזה, זו היא רמת השירות. רמת השירות באה לידי ביטוי בידע המקצועי, רמות התמצאות בשטח והניסיון הפרקטי בתיווך נכסים.

כמו כן, ראוי לציין שתיווך נכסים הינו תחום מקצועי המוגדר לפי תחומי תיווך גאוגרפיים, כלומר שמתווך דירות בתל אביב והסביבה, לא בהכרח יהיה בעל התמצאות דומה כשמדובר על אזורים שמחוץ לתחום ההתמחות שלו, כמו למשל חיפה, נהריה, או באר שבע וכו.

יכול מאוד להיות שלאיש נדל”ן עם ותק בתחום, יהיו קשרים עסקיים גם בתחומים שמחוץ לתחומי ההתמחות שלו, אך ככלל ברזל, כשפונים לשירותיו של משרד נדל”ן כזה או אחר, מן הראוי יהיה לוודאות שמדובר על משרד הנדל”ן האמין ביותר בתחום הגיאוגרפי המבוקש.

תיווך נכסים במרכז

מרכז הארץ מסמל במובן מסוים את לב ליבה של הפעילות הנדלנ ית בישראל, ומאידך הפעילות הנדלנית הנ”ל מושכת אליה הרבה מאוד “פרצופים חדשים” לאזורים גיאוגרפיים אלה.

מה גם שמחירי הנדל”ן במרכז הארץ נעים על טווח מחירים גבוהה יותר כמובן, לכן, יש משיכה של מתווכים חדשים גם מצד הפוטנציאל הרווחי בתחומים הגיאוגרפיים הנ”ל.

לאור כל העובדות שדיברנו עליהן עד כה, מן הראוי שניתן מידע שיעזור לכם להבין איך תוכלו לבחור את משרד הנדל”ן שלכם באופן יותר קונקרטי ומועיל.

איך לבחור משרד תיווך נכסים במרכז

הדבר הראשון שיש לתת עליו את הדעת, זה שמם הטוב של אנשי המקצוע.

שמות המשרדים בתחום התיווך נכסים, לרוב נשארים זהים לאורך עשורים, אך אנשי המקצוע יכולים לשנות את מקום עבודתם ולעבור ממשרד א למשרד ב, או לחלופין לפתוח משרד חדש משלהם וכו. כך שמה שחשוב הוא לא רק שם המשרד אליו אתם פונים, אלא שמם הטוב של אנשי המקצוע בתחום תיווך נכסים – באזור גיאוגרפי מסוים.

השיטה הישנה והטובה היא לבקש המלצות מבעלי ניסיון, כלומר מאנשים שכבר ביצעו עסקאות נדל”ן בתחום גיאוגרפי מסוים ויש להם דעה מגובשת אודות מתווך נדל”ן כזה או אחר.

אך כיום, זה קל יותר להבחין בין איש מקצועי למשנהו, כיוון שניתן לבצע חיפוש קצרצר אונליין ולבקש מידע רלוונטי אודות איש התיווך, לפני שמתחילים בתהליך …

ניתן לחפש המלצות, חוות דעת ואף סיקורים עיתונאיים מתוך אתרים ובלוגים בנושא נדל”ן וכו.

בדרך כלל בסיקורים הנ”ל ניתן יהיה למצוא גם מידע חשוב כמו שנות הניסיון של איש הנדל”ן ועסקאות בולטות שלו בתחום גיאוגרפי מסוים.

תיאום ציפיות ראשוני 

תיווך נכסים זה לא מקצוע “קר” כמו שאולי נראה להרבה אנשים. 

זהו מקצוע שבא עם דגש מאוד ברור על מוסר עבודה, אנושיות, שקיפות ויחסי אנוש ברמה מעולה, וכמו כן, גם בנכונות ובהגינות של איש המקצוע לסייע בביצוע עסקאות נדל”ן מושכלות יותר עבור הלקוח.

לכן, כבר בשיחה הראשונה עם איש התיווך, ראוי לאתר כביכול האיכויות הנ”ל ובמידה והן קיימות אצל איש התיווך, תוכלו להתחיל לדבר על תנאי ותהליכי שירות התיווך.

כמובן שתרצו איש מקצוע מנוסה עם ידע מקיף שילווה אתכם בכל תהליך הרכישה/מכירה של הנכס הנדל ני, לכן, יש לשאול אודות שנות הניסיון של המשרד תיווך נכסים, אך חשוב מכך, יש לשאול אודות הניסיון המקצועי של אנשי אותו המשרד.

עד כאן. מקווים שעזרנו לכם. 

 

קמחי נדל”ן.

משרד תיווך נכסים במרכז – עם מוניטין גבוה ויציב!

שלח לחבר

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

דילוג לתוכן